כתבות בחדשות

שיתוף

ריבוי ה"בולענים" העירוניים בשנים האחרונות והנזקים שבאו בעקבותיהם לתשתיות ולמבנים העלו את פעילותה של גיאו-סקופ בתחום זה למודעות ציבורית בחדשות. עם פריסה ארצית והיכולת למפות לא רק בולענים אלא גם את הסיבות להיווצרותם חוסכת המון כסף וזמן לקבלנים, עיריות ומועצות. 

העלאת המודעות לפתרונות חישה מרחוק, כגון מיפוי תת קרקע באמצעות רדאר (מכ"מ) חודר קרקע, מאפשרת הצצה לעולם שלם של פתרונות הנדסיים לא פולשניים, יעילים, מהירים וזולים ביחס לכל חלופה הנדסית אחרת למיפוי תת קרקע. 

החל ממיפוי תת קרקעי של מבנה מדרכות, כבישים ומסילות רכבת. דרך איתור ומיפוי תשתיות עבור תוכניות כמו תמ"א 38. זיהוי מקדים של חללים תת קרקעיים ומבנים ארכיאולוגיים מורכבים.
מיפוי נזילות ממאגרי מים ובריכות פרטיות ועד הפרדה בין נזילות
ביוב למי תהום. על כל אלו ועוד תוכלו לשמוע רק בעשייה היומיומית של גיאו-סקופ.
מזמינים אתכם לעקוב אחרינו בחדשות, בכתבות או ברשתות החברתיות השונות.   

מאמרים נוספים

כתבות בחדשות

ריבוי ה"בולענים" העירוניים בשנים האחרונות והנזקים שבאו בעקבותיהם לתשתיות ולמבנים העלו את פעילותה של גיאו-סקופ בתחום זה למודעות ציבורית בחדשות.

קרא/י עוד »

כנסים ופעילויות

גיאו-סקופ לוקחת חלק פעיל בכל הכנסים והפעילויות השנתיות בענף הבנייה, הארכיאולוגיה, התשתיות והפיתוח ההנדסי. יכולות טכנולוגיית מגוונות בתחומי החישה מרחוק מעמידים מדי שנה ארגז כלים ייחודי עבור כל ענף.

קרא/י עוד »

מאמרים מדעיים

כמובילה בתחום בארץ ובעולם, גיאו-סקופ משקיעה משאבים רבים בעריכה ובפרסום מאמרים מדעיים בכתבי עת מובילים בעולם מתוך ראייה כי העתיד הטכנולוגי למיפוי תת קרקעי באמצעות חישה מרחוק כבר כאן. עד כה פורסמו מעל 60 מאמרים בתחומי גיאו-פיזיקה השונים.

קרא/י עוד »
התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
Scan the code
הי,
איך אפשר לעזור?