השירותים שלנו

רדאר חודר קרקע

שירותי מיפוי תת קרקע לאיתור ומיפוי אלמנטים כגון: תשתיות, עוגנים, בולענים, מנהרות, חללים טבעיים, עתיקות, קברים, מבנה כביש ורכבת ועוד.

פיקוח גיאולוגי

שירותי גיאולוג צמוד לחקירת שדה ואפיון חתך גיאולוגי באתר לטובת קבלת היתרים, קידוחי ניסיון וגישוש, פיקוח עליון על קידוחי ביסוס ועוד.

צילומי אורטופוטו

צילום ומדידה של תאי שטח גדולים בקואורדינטות מדויקות. RTK ברזולוציה של עד 1 ס"מ, הכנת מפות GIS או DWG לתכנון הבנייה.

מדידות שטח

צילום ומדידה של תאי שטח גדולים בקואורדינטות מדויקות - RTK. מדידות נפחים של אתרי פסולת, בנייה ומילוי ומדידות שטחים לתכנון בנייה מדויקת.

איתור חללים טבעיים

מיפוי תת קרקע באמצעות חישה מרחוק בצורה רגלית, מוסעת או מוטסת לטובת גילוי ומיפוי חללים טבעיים. הבחנה ברורה בין חללים מלאי אוויר, חרסית או מים.

איתור ומיפוי עתיקות

גיאו-סקופ זכתה השנה באתגר הלאומי לאיתור ומיפוי עתיקות וחללים בתת קרקע באמצעות חישה מרחוק בהובלת רשות החדשנות והמדע יחד עם רשות העתיקות.

איתור ומיפוי מוקשים ותשתיות (מגניטומטר)

איתור ומיפוי של אלמנטים מתכתיים בתת הקרקע, לרבות: מוקשים, פגזים, תשתיות, צנרות, עתיקות ומבנים תת קרקעיים מזויינים.

איתור ומיפוי נזילות

איתור ומיפוי של נזילות ודליפות של מים ו\או ביוב בתת קרקע, מתחת לבריכות שחייה ו\או מאחורי קירות תמך באתרי בנייה בצמוד לבניינים קיימים.

איתור ומיפוי תשתיות

איתור ומיפוי כל סוגי התשתיות הקיימות – ברזל, פלסטיק, אסבסט… וסיווגן לפי עומק, קוטר, מתח גבוה, מים, תקשורת וכו' והצגתן ע"ג קובץ תכנון DWG.

איתור ומיפוי שקיעות

ביצוע עבודות בקרת איכות הנדסיות לקבלנים העוסקים בפיתוח מבני כבישים, מבני רכבת ומדרכות עירוניות. באמצעות חישה מרחוק מתקבלת תמונה מדויקת של שכבות המצעים בתת הקרקע.

איתור ומיפוי בולענים

לאחר התפתחות שקיעות או פתיחת בולענים, אנו מבצעים בדיקות למיפוי גודל הבולען בתת הקרקע ואיתור הסיבות להיווצרותו במרחב, ע"מ לפתור את הבעיה ולמנוע פלסטר בטון זמני מיותר.

שחזור מבנה תת קרקע (בתימטריה)

מיפוי שכבות המצעים בתת הקרקע, בדגש על מבנה כבישים, מבני רכבת, מבני מדרכות ועוד. באמצעות בדיקה פשוטה ולא פולשנית מתקבלת תמונה מאוד ברורה של מבנה המצעים.

מעבדה גיאו-טכנית

ביצוע בדיקות קרקע ובדיקות סלע גיאו-טכניות מגוונות לטובת קבלת פרמטרים פיזיקליים אודות תכונותיהם ומרכיביהן. לרבות: צפיפות, פורוזיות, מודול E ועוד.

מעבדה פטרולוגית

חקירה פטרולוגית של המבנה הגבישי של סלעים במעבדה. קבלת תמונה גיאו-כימית של מרכיבים מינרלים כגון מתכות נדירות, מינרלים ונחוצים כמו נחושת, מגנזיום, ועוד.

איתור ומיפוי מנהרות פח"ע

איתור ומיפוי מנהרות בצורה לא פולשנית מהקרקע או מהאוויר. הבדיקה רלוונטית לכל הישובים צמודי הגדר בישראל. ברקורד שלנו נמצאים עוטף עזה, יו"ש (כמו בת חפר) וישובי הצפון.

מיפוי גבול קרקע-סלע

מיפוי עובי ונפח מילוי ופסולת באמצעות סריקה לא פולשנית מהקרקע או מהאוויר. הכנת מפות דו ותלת ממדיות על גבי קבצי תכנון כמו GIS או DWG.

מיפוי מבנה רכבת וכבישים

מיפוי לא פולשני של אופקיות וצפיפות יחסית של מבנה המצעים בתת הקרקע מתחת לכבישים ומסילות. מיפוי גרדיאנט הזרימה והכנת מפות חלחול וזרימה במצעים.

פיקוח עליון

פיקוח גיאולוגי או הנדסי על ביצועי חפירות והנחת יסודות נמוכים ועמוקים. מעקב צמוד אחרי הקבלנים, תיעוד התקדמות, חישוב עומסים ועדכון יומי של יועץ הקרקע ומהנדס הביסוס.

יעוץ קרקע והנדסת ביסוס

הכנת דוחות קרקע ומפרט ביסוס על פי דרישות קונסטרוקטור ואדריכל של הפרויקט. ליווי צמוד בשלב הביצוע והכנת תוכניות פיתוח קרקע והיתרים לבנייה עתידית.

איתור דליפות גז אוויריות

איתור ומיפוי דליפות גזים ומזעמים מהקרקע או מהאוויר, איתור ומיפוי מקורות של שריפה וחום תת קרקעי באתרי פסולת ומילוי בכל מקום בישראל.

מיפוי יציבות קירות תמך

סריקה ומיפוי אופקי של קירות תמך, מדרונות וכלונסאות ביסוס חפורים, איתור ומיפוי נקודות חולשה מאחורי הקירות, ריכוזי מים מוגברים, נזילות וחללי אוויר.

טומוגרפיה חשמלית ERT

מדידת טומוגרפיית התנגדות חשמלית בתת הקרקע לאיתור ומיפוי חללים, נזילות ומבנה תת קרקע.

מדידת התנגדות חשמלית בקרקע

מדידת ערכי התנגדות חשמלית חד מימדית לטובת תכנון הארקה חשמלית למבנים, מפעלים, מסילות רכבת וכבישים.

מידול מהירויות גלים בתת קרקע

מדידות רפרקציה סייסמית ובניית מודל מהירויות גלי גזירה S וגלי לחיצה P בתת הקרקע עבור תגובת אתר ואיתור מוקדי רעש וחפירות במרחב

סייסמולוגיה הנדסית ותגובת אתר

רפרקציה סייסמית, HVSR, ReMi, MASW, ERT ועוד בדיקות באמצעות סייסמומטריה הנדסית לאפיון מבנה תת קרקע, העתקים, רעשים וחישוב ספקטרום תגובת אתר

מיפוי מכרות ומחצבים, גז ונפט

מיפוי מכרות ומחצבים באמצעות טכנולוגיית חישה מרחוק המבוססת לווינים ורחפנים. מיפוי מרחבי של עובי ושינוי שכבות גיאולוגיות במרחב, אומדן נפחים וכמויות. איתור ומיפוי מתכות שבורות של הדחפורים לפני כניסת החומר למכונת מיון.

הרצאות גיאולוגיה וחקר תת הקרקע

הרצאות מרתקות בנושאי גיאולוגיה יישומית בענפים השונים במשק וכיצד חקר תת הקרקע התפתח בשנים האחרונות משיטות גישוש מכאניות לחישה מרחוק באמצעות לווינים ורחפנים.